Median edustaja

SAK:n viestintätiimi palvelee toimittajia muun muassa haastattelu- ja materiaalipyynnöissä. Ota yhteyttä!

SAK:n viestintä

Marjo Pihlajaniemi, viestintäpäällikkö
0400 969 633
marjo.pihlajaniemi@sak.fi

Pirjo Pajunen, viestinnän asiantuntija
040 527 6429
pirjo.pajunen@sak.fi

Jonny Smeds, viestinnän asiantuntija, ruotsinkielinen viestintä
työvapaalla 18.9.2020 saakka
jonny.smeds@sak.fi

Pauli Vento, viestinnän asiantuntija
työvapaalla 23.8.2020 saakka
pauli.vento@sak.fi

Marika Mantere, viestinnän asiantuntija
0400 790 404
marika.mantere@sak.fi

Noora Karlsson, korkeakouluharjoittelija
041 730 5187
noora.karlsson@sak.fi

Mari Laaka, viestinnän assistentti
040 542 8739
mari.laaka@sak.fi

Henkilökuntahaku

Aineistot

Uutiset
Blogikirjoitukset
Tapahtumat
Julkaisut
Tutkimukset ja tilastot
Kuvat ja tunnukset